Dětská tenisová raketa Babolat Ballfighter 25
Kód: 68Související produkty
Detailní popis produktu
Tenisová raketa Babolat Ballfighter 25 je vhodná pro děti od 9 let nebo od 140 cm tělesné výšky. U těchto raket je nová pomůcka MEMO GRIP, která dítě učí uchovat pozici ruky na držadle, tak jak je předvedeno trenérem. délka gripu pro obouručné držení: 16,5 cm materiál : aluminium
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské tenisové rakety |
|---|---|
| EAN: | 3324921399386 |
| Barva: | Modrá, Žlutá |
| Značka: | Babolat |
| Hmotnost rámu: | 220 g |
| Hmotnost: | 220 g |
| Délka: | 635 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Babolat VS/MATCH POINT s.r.o. , 272 650 635, |
|---|---|
| Adresa : | Modletice 85, 251 01 Modletice, Česká republika |
| E-mail : | info@matchpoint.cz |
_(1).png)










