Potřebujeme vaši pomoc, abychom mohli lépe spolupracovat!

Dobrý den, tenisoví nadšenci!

Rádi bychom vás pozvali k účasti na speciálním projektu! Studenti ze školy Fontys Applied of Sciences  v Holandsku spolupracují se společností Babolat na zásadním výzkumu, jehož cílem je zjistit vaše zkušenosti a názory na produkty Babolat a zlepšit tak komunikaci s vámi. Tato iniciativa je součástí naší trvalé snahy o zvýšení vaší spokojenosti a pozvednutí vaší hry díky špičkovému tenisovému vybavení Babolat.

Proč je vaše účast důležitá:
Vaše zpětná vazba je klíčová! Pomáhá nám zjistit, co Babolat  dělá správně a kde by se mohl zlepšit. Je to vaše šance přímo ovlivnit  komunikaci Babolatu s vámi.

Co z toho pro vás plyne:
Jako projev naší vděčnosti za váš čas a postřehy obdrží každý účastník 5% slevu na další nákup tenisového zboží. Je to skvělá příležitost, jak se vybavit nejnovějším vybavením Babolat a zároveň přispět tenisové komunitě. Dotazník

Jak se zúčastnit:
Vyplnění dotazníku je snadné a nezabere vám více než několik minut času. Jednoduše klikněte zde a začněte. Vaše odpovědi zůstanou důvěrné a budou použity pouze ke zlepšení služeb a komunikace Babolatu.

Nenechte si to ujít!
Jedná se o časově omezenou nabídku a slevu můžete využít ihned po vyplnění dotazníku do 31.5.2024. Nejenže využijete slevu, ale vaše cenná zpětná vazba také pomůže utvářet budoucnost tenisového vybavení určeného k vítězství a radosti se hry.

Děkujeme, že jste důležitou součástí rodiny Babolat. Těšíme se na vaši účast a jsme nadšeni, jak společně můžeme pokračovat v inovacích a zlepšování vašich tenisových zážitků.

S uznáním,

Tým Babolat Česká republika  a studenti ze školy Fontys Applied of Sciences Eindhoven

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.