Co nového přináší Babolat Pure Strike 2024?

Pure Strike 2024 - otestuj mě

Přichází čtvrtá generace Pure Strike , řada raket která se vyznačuje kontrolou a přesností. Vlajková loď Babolatu v segmentu kontroly, přichází s novou generací raket. Už je to 10 let, kdy vyšla předchozí verze, která je oblíbená u hráčů jako je Dominik Thiem nebo Cameron Norrie. Rakety Pure Strike jsou ideální pro všestranné, odvážné, útočící hráče, kteří hledají kontrolu přesnost a cit.

Co nového přináší nová generace Pure Strike 2024?

Babolat u nových Pure Strike, přidal dvě nové technologie: NF2-Tech a Frame String Intraction Control

NF2-Tech , která je použita u nových Pure Aero, přichází i do řady Pure Strike. Díky přidání přírodních vláken na strategických místech rakety, NF2-Tech poskytuje optimální filtraci vibrací. To zlepšuje větší cit hráče při úderu a poskytuje tlumenější zvuk pro lepší vnímání kontroly. Lněná vlákna jsou systematicky integrována do rukojeti všech nových Pure Strike, čímž podporuje potřeby kategorie hráčů, kteří hledají více citu a kontroly. 

Frame String Interaction Control je technologie, která kombinuje těsnější vzor výpletu pro lepší kontrolu se systémem Woofer, který prodlužuje dobu kontaktu mezi míčkem a výpletem pro lepší cit. Rám spojuje čtvercový profil s eliptickou strukturou a poskytuje optimální vyvážení mezi kontrolou a silou při každém jednotlivém úderu.

Další použitá technologie

SWX PURE FEEL -Tento vysokoelastický materiál vyrobený technologií SMAC je integrován do složení rakety a vytváří revoluční antivibrační systém, který zvyšuje pocit a zvuk při úderu.

Nový model nové parametry?

Babolat jako vždy vsadil na jistotu, která dává smysl. Jako u předchozí verze Pure Strike vychází v řadách: Pure Strike 97, Pure Strike 16/19 a 18/20, Pure Strike 100 , Pure Strike Team, Lite a juniorské verze.

Letošní novinkou je Pure Strike 100 s řádkováním 16x20. Nový vzor strun je perfektní kombinací pro hráče, kteří hledají kontrolu a sílu. Tato raketa vyhovuje agresivním hráčům s moderní hrou založenou na rychlosti a dynamických úderech. Pure Strike 100 mají nižší švihovou hmotnost , proto jsou více určené pro středně pokročilé hráče než rakety Pure Strike 98 a 97. Pokud hledáte větší sweetspot s přesností a větším pohodlím, bude tato verze pro vás správná volba.

Který model Babolat Pure Strike si mám vybrat?

Pure Strike 97 tento model je nejvíce zaměřený na kontrolu a nahrazuje model Pure Strike VS. Je vhodný pro pokročilé a závodní hráče. Pokud hledáte maximální kontrolu, přesnost a jste výkonnostní hráč, může být tato raketa pro vás vhodná.

Pure Strike 98 18/20 se kterou hraje Domink Thiem, poskytuje větší kontrolu než rakety se řádkováním 16/19 nebo 16/20, ale také vyžaduje , abyste se opravdu dostali pod míč a díky tomu dosáhli špičkového spinu. Pokud jste hráč s agresivním stylem, který hledá stabilitu a konzistenci při uderu , je to raketa určená pro vás.

Pure Strike 98 16/19 je historicky nejoblíbenější model. Díky velikosti hlavy 98 sq.in., je raketa určena pro hráče , kteří hledají větší kontrolu. Se řádkováním 16/19 získáte větší pomoc při rotaci, přesnosti . Tato raketa je vhodná pro hráče s agresivním úderem a velkým rozsahem švihu, kteří chtějí hru ovládnout přirozenou silou.

Pure Strike 100 16/19 je nejvýkonnější raketa z nové řady. S touto raketou získáte snadnou sílu, oproti modelům jako Pure Aero nebo Pure Drive máte pořád větší kontrolu a přesnost. Tato rakety vám také díky hlavě 100 sq.in. více odpustí, než ostatní modely. Pokud chcete nový strike, je tento model pro vás nejpohodlnější.

Rakety Pure Strike 100 16/20, Pure Strike 98 16/19 a Evo Strike, rekreační model, máme na prodejně na testování.

Chci testovat
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.