Taška na padel Nox Pro Series White Padel Bag
Kód: 675/L146Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bagy na padel |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Značka: | NOX |
| Vhodné použití: | Padel |
| Oddíl na boty: | ano - s odvětráváním |
| Kapsy nebo oddíly s termo funkcí: | Ano |
| Počet oddílů na rakety: | 3 oddíly |
| Maximální počet raket: | 3 |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Výška: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(1).png)