Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 823 hodnocení
5
817x
4
4x
3
0x
2
0x
1
2x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2021
P Avatar autora Pospíšilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.12.2021
Velká spokojenost, rychlé doručení zboží, super komunikace s majitelem. Za mě super!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.12.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.12.2021
Jsem s obchodem spokojen. Doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.12.2021
Vše v pořádku, mohu doporučit
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.12.2021
J Avatar autora Jaroslav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.12.2021
Spokojenost s rychlostí i přístupem. Dokonce se dá i zaparkovat....
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.12.2021
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.12.2021
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.12.2021
M Avatar autora Milan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2021
R Avatar autora Renata Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.11.2021
Super obchod. Dodali, jak slíbili.
R Avatar autora Radek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.11.2021
Spokojen. Profesionální přístup prodejce a dodávka zboží bez nedostatků.
Avatar autora Vladimír Šafka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.11.2021
P Avatar autora Petr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.11.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.11.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.11.2021
Avatar autora Lucie Šimková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.10.2021

Ovládací prvky výpisu

823 položek celkem
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.