Taška na rakety Babolat RH X9 Pure Wimbledon 2026
Kód: 60653Detailní popis produktu
Tenisová taška Babolat RH X9 Pure Wimbledon pro přenášení až 9 raket a dalšího sportovního vybavení. Oblíbená velikost na trénink pro pravidelné hráče. 3 hlavní oddíly na rakety, kapsa s termoochranou pro zachování herních vlastností výpletu, oddíl na boty oddělený od oblečení. Poutko pro krátké přenášení. Edice Wimbledon s elegantním designem.
Pro koho je tato taška určena?
Babolat RH X9 Pure Wimbledon je ideální volbou pro pravidelné tenisty, kteří potřebují přenášet více raket a kompletní vybavení na trénink. Pokud hledáš prostornou tašku s termoochranou a elegantním Wimbledonským designem – tohle je ta pravá.
Kapacita 9 raket – oblíbená velikost
Taška pojme až 9 tenisových raket a další sportovní výbavu. Prostorná a praktická – vedle raket v ní uneseš i náhradní oblečení a veškeré vybavení nutné pro kvalitní trénink.
3 hlavní oddíly – luxus organizace
Tři hlavní oddíly na rakety ti dopřejí luxus perfektní organizace. Rozděl si je třeba na hrací a tréninkové rakety s prostorem na oblečení a drobnosti. Zorganizuj si věci tak, abys na kurtu přemýšlel jen o jediné věci – vítězství.
Termoochrana – chrání výplet
Kapsa s termoochranou zabrání extrémním výkyvům teplot, které by ohrozily herní vlastnosti rakety a výpletu. Ulož si rakety do bagu a výplet neztratí své vlastnosti tak rychle. Prodloužená životnost tvého vybavení.
Oddíl na boty – oddělené od oblečení
Samostatný oddíl na boty ti umožní uklidit zašpiněnou a zpocenou obuv zvlášť. Oblečení zůstane čisté a svěží – žádné nepříjemné pachy ani špína.
Poutko pro krátké přenášení
Střední úchop je ideální na krátké přenášení – z auta do šatny nebo ze šatny na kurt. Praktický detail pro každodenní pohodlí.
Pure Wimbledon – elegantní edice
Edice Pure Wimbledon s elegantním designem inspirovaným nejprestižnějším tenisovým turnajem. Stylový vzhled, který vynikne na každém kurtu.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | 3 komorové bagy |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Značka: | Babolat |
| Kolekce: | Babolat - Wimbledon |
| Objem: | 80 l |
| Délka: | 80 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 35 cm |
| Počet oddílů: | 3 |
| Kapsa s termo funkcí: | Ano |
| Kapsa na boty: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Babolat VS/MATCH POINT s.r.o. , 272 650 635, |
|---|---|
| Adresa : | Modletice 85, 251 01 Modletice, Česká republika |
| E-mail : | info@matchpoint.cz |
_(1).png)










