Tenisová raketa Babolat Pure Drive Lite 2021
Kód: 10850/G3Související produkty
Detailní popis produktu
Tenisová raketa Babolat PURE DRIVE LITE 2021 = Ideální juniorská verze pro mladší a starší žactvo.Pokud jste hráč, který se chce posunout na vyšší úroveň a chce mít dobrý pocit z každého úderu je pro Vás raketa Pure Drive Lite 2021 ta nejlepší volba.

Pokročilý systém vyplétání (16x19) s vylepšenými diamantovými průchodkami způsobuje větší trampolínový efekt a větší sweetspot.
Optimalizuje odpor a větší tuhost pro více síly.

Vylepšená stabilita rakety,zejména u silných úderů, které se hrají s vysokou intenzitou.

Rozšířený špičkový systém vibračních filltrací, který ve srovnání s pouhým tlumením u předchozí verze vibrace rozptyluje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tenisové rakety dospělí |
|---|---|
| EAN: | 3324921630755 |
| Hmotnost rámu: | 270 g |
| Velikost hlavy: | 100 sq.in. |
| Kolekce: | Babolat - Pure Drive |
| Vyvážení: | 330 mm |
| Délka: | 685 mm |
| Řádkování: | 16x19 |
| Vypletená: | Ne |
| materiál: | graphite |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Babolat VS/MATCH POINT s.r.o. , 272 650 635, |
|---|---|
| Adresa : | Modletice 85, 251 01 Modletice, Česká republika |
| E-mail : | info@matchpoint.cz |
_(1).png)










