Detská tenisová raketa Babolat Ballfighter 25
Kód: 68Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tenisová raketa Babolat Ballfighter 25 je vhodná pre deti od 9 rokov alebo od 140 cm telesnej výšky. U týchto rakiet je nová pomôcka MEMO GRIP, ktorá dieťa učí uchovať pozíciu ruky na držadle, tak ako je predvedené trénerom. dĺžka gripu pre obojručné držanie: 16,5 cm materiál: aluminium
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tenisové rakety pre deti |
|---|---|
| EAN: | 3324921399386 |
| Barva: | Modrá, Žlutá |
| Značka: | Babolat |
| Hmotnost rámu: | 220 g |
| Hmotnost: | 220 g |
| Délka: | 635 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Babolat VS/MATCH POINT s.r.o. , 272 650 635, |
|---|---|
| Adresa : | Modletice 85, 251 01 Modletice, Česká republika |
| E-mail : | info@matchpoint.cz |
_(1).png)










