Tenisová raketa Babolat B Fly 25
Kód: 61Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Raketa Babolat B´Fly 25 je vhodná pre hráčky vo veku od 9 rokov, alebo od 145 cm výšky. Nová edícia detských tenisových rakiet, ktoré sú svojim dizajnom určené mladým začínajúcim hráčkam tenisu. Súčasťou rakety je takzvaný Memo Grip, ktorý učí dieťa držať raketu na konci rukoväte, tak ako ich to učí tréner. Detská tenisová raketa je dodávaná s obalom s popruhom na chrbát, na jednoduché nosenie. Hmotnosť rakety je iba 195g, preto nerobí deťom problém, zahrať úder technicky správne. Dĺžka gripu pre obojručné držanie je 16,5cm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tenisové rakety pre deti |
|---|---|
| EAN: | 3324921699790 |
| Značka: | Babolat |
| Výška hráče: | Výška 125 - 140 cm (Velikost 25) |
| Hmotnost: | 220 g |
| Délka: | 635 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Babolat VS/MATCH POINT s.r.o. , 272 650 635, |
|---|---|
| Adresa : | Modletice 85, 251 01 Modletice, Česká republika |
| E-mail : | info@matchpoint.cz |
_(1).png)










