Dětská tenisová raketa Wilson Blade 26 V10
Kód: 60489Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tenisové rakety pre deti |
|---|---|
| Barva: | Zelená |
| Značka: | Wilson |
| Vypletená raketa?: | Ano |
| Hmotnost rámu: | 255 g |
| Vyvážení rakety: | 320 mm |
| Vzor výpletu: | 16x19 |
| Velikost hlavy: | 100 sq.in. |
| Kategorie hmotnosti: | 251 - 275 g |
| Kategorie velikost hlavy: | 100 - 106 sq.in. |
| Kategorie vyvážení: | 316 - 325 mm |
| Výška hráče: | Výška 135 - 150 cm (Velikost 26) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Amer Sports Czech Republic s.r.o; |
|---|---|
| Adresa : | V Chotejně 700/7, 102 00 Praha, Hostivař |
| E-mail : | jakub.ptosek@wilson.com |
_(1).png)