Padelová raketa TECNIFIBRE 2025 BOMBA SPEED
Kód: 11949Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rakety na Tecnifibre |
|---|---|
| EAN: | 3490150243131 |
| Barva: | Černá, Žlutá |
| Značka: | Tecnifibre |
| Kategorie hráčů: | pokročilý, závodní |
| Tvar hlavy: | Diamant |
| Hmotnost padelové rakety: | 360 g |
| Vyvážení padelové rakety: | 265 mm |
| Hmotnost: | 351 - 369 g |
| Vyvážení: | 265 - 275 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | TF Tecnifibre |
|---|---|
| Adresa : | +33 1 30 54 97 10, ; RD 307, 78810 Feucherolles, France |
_(1).png)