Tenisová raketa Babolat Pure Drive Lite 2021
Kód: 10850/G3Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tenisová raketa Babolat PURE DRIVE LITE 2021 = Ideálna juniorská verzia pre mladšie a staršie žiactvo. Ak ste hráč, ktorý sa chce posunúť na vyššiu úroveň a chce mať dobrý pocit z každého úderu je pre Vás raketa Pure Drive Lite 2021 tá najlepšia voľba .

Pokročilý systém vypletania (16x19) s vylepšenými diamantovými priechodkami spôsobuje väčší trampolínový efekt a väčší sweetspot.
Optimalizuje odpor a väčšiu tuhosť pre viac sily.

Vylepšená stabilita rakety,najmä pri silných úderoch, ktoré sa hrajú s vysokou intenzitou .
Rozšírený špičkový systém vibračných filltrácií, ktorý vo porovnanie s jednoduchým tlmením u predchádzajúcej verzie vibrácie rozptyľuje.
< /h3>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tenisové rakety dospělí |
|---|---|
| EAN: | 3324921630755 |
| Hmotnost rámu: | 270 g |
| Velikost hlavy: | 100 sq.in. |
| Kolekce: | Babolat - Pure Drive |
| Vyvážení: | 330 mm |
| Délka: | 685 mm |
| Řádkování: | 16x19 |
| Vypletená: | ano |
| materiál: | graphite |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Babolat VS/MATCH POINT s.r.o. , 272 650 635, |
|---|---|
| Adresa : | Modletice 85, 251 01 Modletice, Česká republika |
| E-mail : | info@matchpoint.cz |
_(1).png)










