Tenisová raketa Babolat Pulsion Team
Kód: 60593/G1 60593/G2 60593/G3 Zvoľte variantPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tenisové rakety dospělí |
|---|---|
| EAN: | 3324921915340 |
| Barva: | Modrá |
| Značka: | Babolat |
| Vypletená raketa?: | Ano |
| Hmotnost rámu: | 260 g |
| Vyvážení rakety: | 340 mm |
| Vzor výpletu: | 16x20 |
| Velikost hlavy: | 105 sq.in. |
| Kategorie hmotnosti: | 251 - 275 g |
| Kategorie velikost hlavy: | 100 - 106 sq.in. |
| Kategorie vyvážení: | 326 - 340 mm |
| Kategorie hráčů: | začínající |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Babolat VS/MATCH POINT s.r.o. , 272 650 635, |
|---|---|
| Adresa : | Modletice 85, 251 01 Modletice, Česká republika |
| E-mail : | info@matchpoint.cz |
_(1).png)










