Od Pondělí 27.4 prodejna otevřena 10:00 - 17:00 Těšíme se na vaši návštěvu. :)

Tenisová raketa Head Prestige Rev Pro

Kód: 7308/G3 7308/G4 Zvolte variantu
4 hodnocení
Značka: HEAD
6 250 Kč –68 %
Head youtek graphene rev pro
6 250 Kč –68 % 1 999 Kč
Varianta
Můžeme doručit do:
27.5.2020 27.5.2020 Zvolte variantu

Když se střetnou síla s precizností, nazývejme to PRESTIGE. A nyní uberte trochu na hmotnosti a i tak vám zůstane stejná hmotnost švihu a dostanete tenisovou raketu PRESTIGE REV PRO. Byla navržena pro mladé hráče s agresivním stylem hry, tato raketa je o dost rychlejší, ale i přesto si udržuje preciznost, kontrolu a výjimečnou ovladatelnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když se střetnou síla s precizností, nazývejme to PRESTIGE. A nyní uberte trochu na hmotnosti a i tak vám zůstane stejná hmotnost švihu a dostanete tenisovou raketu PRESTIGE REV PRO. Byla navržena pro mladé hráče s agresivním stylem hry, tato raketa je o dost rychlejší, ale i přesto si udržuje preciznost, kontrolu a výjimečnou ovladatelnost. Má první generaci technologie Graphene, která má tu schopnost přenášet hmotnost do míst, kde je to nejvíce potřeba, ať už hrajete na jakémkoliv kurtu. Má asymetrický vzhled, je barevná a má výraznou kombinaci matných a lesklých potisků, tato raketa je perfektní volbou pro mladé, ambiciózní hráče, kteří vstupují na kurt a nebojí se nikoho. 

graphene PŘESUN ROVNOVÁHY SÍLY-Nová základní technologie firmy HEAD představuje nejsilnější a nejlehčí materiál na světě: Graphene. 

youtek YouTek™ je kombinací špičkových technologií, které dokonale vyhovují Vašim individuálním potřebám. Bez ohledu na to, zda je Vaše hra agresivní a dobrodružná nebo neměnná a plynulá, technologie YouTek™ Váš výkon zesiluje a vydává z Vás to nejlepší. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tenisové rakety
hmotnost rámu: 300 g
Velikost hlavy: 93 sq.in.
Vyvážení: 315 mm
délka rakety: 685 mm
Řádkování: 16x19
Vypletená: ano
Materiál: graphene
Tabulka velikostí