Tenisová raketa Wilson Pro Staff RF97 Autograph

Kód: 7662/G3
Neohodnoceno
Značka: WILSON
ZdarmaZdarma 6 890 Kč –20 %
Wilson Pro Staff Rf97 Countervail1
6 890 Kč –20 % 5 490 Kč
Varianta
Můžeme doručit do:
18.2.2020

Tenisová raketa Wilson 97 Countervail 2019.

Patří do rodiny oblíbené řady tenisových raket pro zkušené a výkonnostní hráče. Na vývoji raket Pro Staff se podílela jedna z největších legend bílého sportu Roger Federera. Byla vytvořena série raket PRO STAFF v černém designu s jedinečnými texturami a kontrastem bílé části. Na zajímavosti dodávají i bílé elementy a laserové gravírovaní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tenisová raketa Wilson 97 Countervail 2019.

Patří do rodiny oblíbené řady tenisových raket pro zkušené a výkonnostní hráče. Na vývoji raket Pro Staff se podílela jedna z největších legend bílého sportu Roger Federera.

Byla vytvořena série raket PRO STAFF v černém designu s jedinečnými texturami a kontrastem bílé části. Na zajímavosti dodávají i bílé elementy a laserové gravírovaní.

PRO STAFF je určena pro zavodní hráče , kteří preferují agresivní a rychlou hru. Raketa je velmi přesná a má vynikající zrychlení.Vyžaduje ovšem přesné trefení.Identická verze rakety Rogera Federera. Raketa je vhodná pro pokročilé a zkušené hráče

Raketa PRO STAFF s vlastností BRAIDED Graphite -

Spletený a speciálně propletený grafit v kontrukci rakety snižuje přenos vibrací a zlepšuje cit.

Technologie Countervail-

Raketa je vybavena technologií Countervail, s inovativní karbonovou vrstvou v rámu rakety se materiál Countervail stará o maximální přenos energie hráče a snižuje tím svalovou únavu a zkracuje regeneraci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tenisové rakety dospělí
hmotnost rámu: 340 g
Velikost hlavy: 97 sq. in.
Vyvážení: 305 mm
Délka: 686 mm
Řádkování: 16x19
Vypletená: ne
Materiál: Countervail
Tabulka velikostí