Tenisové míče Wilson Triniti 3ks

Kód: 1000
Neohodnoceno
Značka: WILSON
180 Kč –17 %
wilson triniti
180 Kč –17 % 149 Kč
Můžeme doručit do:
29.9.2020

Triniti je první tenisový míč jehož jádro bylo navrženo podle zásad udržitelnosti a zároveň nabízí špičkové vlastnosti, které amatérští a profesionální tenisté po celém světě očekávají.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Triniti je první tenisový míč jehož jádro bylo navrženo podle zásad udržitelnosti a zároveň nabízí špičkové vlastnosti, které amatérští a profesionální tenisté po celém světě očekávají.

Wilson LABS, inovační středisko společnosti Wilson, využilo nejmodernější materiály s cílem navrhnout inovativní produkt s menším dopadem na životní prostředí, vytvořilo tak novou koncepci tenisového míče a jeho plstěného povrchu.Tím se výrazně prodloužila životnost míče a doba, po kterou si uchová své funkční vlastnosti. Míče Triniti jsou navíc baleny do plně recyklovatelného materiálu, který je vyroben z recyklovaného kartonu.

Technologie:

Tenisový míč se skládá ze dvou základních konstrukčních prvků. Prvním z nich je jeho jádro.To je vyrobeno z plastomerového materiálu. Tento materiál má nižší hmotnost než obvykle používaná jádra míčů a díky tomu mohli produktoví designéři společnosti Wilson zesílit stěny jádra. Pro hráče to znamená, žeTriniti vykazuje vyšší spolehlivost v odrazu, takže může zůstat ve hře déle a zajišťuje větší kontrolu, cit a lepší rotaci úderů. Míče Triniti si udrží "živost" - tedy pocit novosti - čtyřikrát déle naž běžný tenisový míč společnosti Wilson.

Druhým prvkem je plsť. Inženýři na mechaniku společnosti Wilson použili STR plsť, která je o 50% pružnější než běžná plsť tenisovýcch míčů.STR plsť umožňuje větší stlačení jádra a tím i delší dobu prodlevy. Pro hráče to znamená, že míč zůstává na výpletu rakety delší dobu, což dává hráči větší cit a zajišťuje lepší kontrolu úderů.

Díky těmto inovacím jádra a plsti si navíc Triniti zachovávají dlouhou životnost a funkčnost bez nutnosti balit je do tlakovaného plastového obalu. Obal míčů Triniti je vyroben z recyklovaných materiálů a je plně recyklovatelný.Tato změna v oblasti balení produktů je významným milníkem v tenisovém odvětví.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Tabulka velikostí